Luxemburg vakantie Coronamaatregelen

Uw vakantie naar Luxemburg kan doorgaan

Laatste nieuws voor uw vakantie in Luxemburg in relatie tot de Coronamaatregelen (augustus 2021 update)

  • Is toeristisch bezoek en verblijf aan Luxemburg toegestaan? JA
  • Is een negatieve test noodzakelijk?
    Alleen bij binnenkomst via vliegreizen. Dan is een PCR-test (maximaal 72 uur voor uw reis afgenomen) benodigd. In plaats daarvan voldoet een vaccinatie- of herstelbewijs ook.
  • Het digitaal Corona Certificaat en het gele vaccinatieboekje worden geaccepteerd als vaccinatiebewijs. Bekijk ALTIJD de reisadviezen op de site van het ministerie van Buitenlandse zaken.
  • Op de site van de overheid: https://reizentijdenscorona.rijksoverheid.nl/ kun je informatie vinden over uw reis en de terugreis naar Nederland.
    Vanaf 8 augustus is een coronabewijs zoals een vaccinatiebewijs, herstelbewijs of testbewijs noodzakelijk voor terugkeer naar Nederland. Dit geld voor iedere reiziger van 12 jaar of ouder.
  • In Luxemburg hanteert men ook een afstandadvies van 2 meter in tegenstelling tot de 1,5 meter die we kennen uit Nederland.
  • U kunt restaurants bezoeken zonder beperkingen waar gewerkt wordt met het digitaal corona certificaat. Er zijn ook gelegenheden die werken met een maximum van 4 personen aan 1 tafel en het gebruik van mondkampjes tijdens verplaatsing.
  • In binnenruimtes waar de afstand van 2 meter niet te garanderen is, is het dragen van mondmaskers verplicht.
  • Tankstations, Winkels, Hotels, Campapings, Vakantieparken en Openbaar Vervoer zijn beschikbaar.
  • Als u zich niet aan de regels houdt riskeert u boetes tot 300,- euro.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Please reload

Even geduld...